Після того, як в нашій з`явились нетбуки

21:51, Автор Наталія Саражинська, Нет комментарий


Гринчук Карина 4-В
Ми на різних уроках працюємо з нетбуками і це так чудово! Мені сподобалось працювати  в таких програмах:  WebCam, мозаїка (в малювання 1),  Paint та ще в багатьох різних програмах. Мені найбільше сподобалось працювати у WebCam, тому що у цій програмі ми фотографувалися. Це було дуже цікаво. З нетбуком, взагалі, весело працювати. Я вмію створювати скриньку, складати казки. Краще використовувати нетбуки на математиці, інформатиці та на природознавстві. На природознавстві ми проходимо тести, розглядаємо зображення та ще робимо багато різної роботи.  Нетбук може допомогти моїій вчительці розшукувати різні матеріали для уроків. Нетбук може покращити мою успішність, бо в Інтернеті є багато цікавого, всього того, що потрібне на уроках. 

Іванюк Наталія 4-В
Мені найбільше сподобалось працювати у математичних тренажерах, тому що з ними веселіша математика.  Ми працювали ще й з клавіатурними тренажерами, різними графічними редакторами. Взагалі, прикольно працювати на уроках з нетбуком. Я вмію в PowerPoint і мультик зробити і діаграму і кошторис скласти,  Вмію робити цікаві налаштування робочого столу й курсору. Найкраще з нетбуком працювати на уроках «Сходинки до інформатики».

Крутоус Вікторія 4-В
Я умію створювати поштову скриньку на ukr.net, gmail.com. Мені подобається програма «Скарбниця знань», тому що там можна навчитись багато нового, логічного.

Балас Дмитро 4-В
В наших нетбуках міститься дуже багато цікавої інформації.

Дорофєєва Вікторія 4-Г
Після того, як в нашій школі зявились нетбуки, ми працювали в таких програмах як:
Графічні редактори – TuxPaint, Paint, Малювання;
Математичні тренажери – тренажери Геслера;
Клавіатурні тренажери – Stamina, «Мир информатики» (Клавіатура);
WebCam;
Браузери - Mozilla Firefox.
Завдяки цим програмам ми вчились правильно ділити в стопчик, вміло малювати та швидко друкувати на комп’ютері.
Робота з нетбуком – це шось неймовірно цікаве. Хотілося б, щоб нетбуки були у п’ятому класі. Як добре, що цей експеримент проводиться у наших, 4-их класах!

Смірнов Олександр 4-Г
Я люблю малювати і друкувати на своєму нетбуці в Paint, Tux Paint, Stamina, це весело!

Шафаренко Анна 4-Г
Ми працюємо в різних програмах: і малюємо і виконуємо цікаві завдання та граємо в  різні ігри. На уроках читання працюємо в тестах. А на СДІ знайомимося з новими й новими програмами.  Ми вміємо працювати в браузерах Mozilla Firefox та Google Chrome, малювати петриківський розпис  та мозаїку, виконувати письмове множення та ділення в тренажерах Геслера.

Скоропадська Вікторія  4-А
Після того, як нетбуки з`явились в нашій школі, мені стало важко вчитися. Були складні завдання. Ми працювали в програмах «Декстер», «Усний рахунок», Chrome,  Mozilla Firefox. Найбільше  мені сподобався Paint, тому що я дуже люблю малювати. Я навчилась працювати в текстових і графічних редакторах, математичних числових тренажерах. На початку навчання з нетбуком було важко, а потім стало весело. Працювати з нетбуком краще на уроках «Я і Україна». Там різні завдання, цікаві тести, розповіді. Нетбук наваго покращив мою успішність.

Петров Вова 4-А
Ми вміємо всі створювати поштові скриньки.  Цікаво було майже на всіх уроках з нетбуками. Хотілося б, щоб нетбуки можна було взяти додому.

Шнайдер Олег 4-А
По-моєму, в нашій школі нічого не змінилось після завозу нетбуків. Хіба що те, що ми з ними працюємо на уроках СДІ та разок-два на інших уроках. Та нетбук цікава штука. Завдяки йому я знаю такі програми: WebCam , Mozilla Firefox, PhotoFrames. Нетбуки мене приваблюють. Там є Інтернет, в якому так добре працювати. А ще є камера. Я так хочу, щоб нетбуки лишались і в 5-ому класі.

Чистіліна Анастасія 4-А
Найбільше мені подобається програма MicrosoftOffiсe PowerPoint тому, що в ній дуже цікаво працювати. Я вмію чудово писати казки та робити рекламу в PowerPoint. Нетбуки найкраще використовувати на уроках української мови та Я і Україна (Природознавство та громадянська освіта).
Якби з малювання було завдання намалювати свого домашнього улюбленця, то преш за все я звернулась би до нетбука. Мені дуже весело з ним працювати!

Бродовський Ярослав 4-А
Нетбуки допомагають працювати легко та швидко. З ним весело робити різні завдання. Я можу створювати презентації та електронну пошту. Вмію працювати в MicrosoftOffiсe: PowerPoint, Word, Excel, в браузерах Mozilla Firefox, Chrome, в графічних редакторах Paint, Tux Paint.
Навчився створювати різних користувачів на нетбуці, змінювати мову, додавати українську мову, зменшувати та збільшувати розмір шрифту на робочому столі.
Цікаво б було використовувати нетбук на уроках української мови. Наприклад, задали створити якийсь текст, всі пишуть, якщо хтось допустив помилку, то нетбук підкреслить те слово і швидко можна виправити помилку.
Моїй вчительці може допомогти  він тим, що вона не ходить по класу, а дивиться по безпровідному Інтернету, що роблять діти.  Нетбук може покращити мою успішність з оцінками. Наприклад, за допомогою нетбука, у мене гарна оцінка з інформатики.
Тести з різних предметів були цікавими, але якщо випадково натиснути зайвий раз клавішу, то можна пропустити одне завдання. Я дуже хочу, щоб ми не прощались з нетбуками.

Юрченко Анастасія  4-Г
Тепер я вмію робити багато-багато різного. Я знаю, як працювати з такими програмами Tux Paint, Paint, тренажери Геслера, відмінник Декстер, Stamina,  Mozilla Firefox, Chrome. Мені подобається програма Tux Paint. Вона дуже весела і в ній є багато різних штучок для малювання. А ще я вмію налаштовувати Інтернет,  вебкамеру. Цікаво було на нетбуці створити для англійської мови в програмі MicrosoftOffiсe PowerPoint 2007 мультфільми, де герої розмовлятимуть англійською. Потім придумати запитання по змісту тексту, потім намалювати героїв і дати дитині таке запитання: «Як звуть тих людей, які зображені на малюнку?» Ось так я думаю. Нетбук – це маленький комп’ютер, який можна носити з собою будь-де. На роботу – з ноутбуком, на навчання – з нетбуком.  Можна і на екскурсіях використовувати його. Дивимось на якусь річ і знаходимо додаткову інформацію про неї.

Шліхта Олександр  4-Г
Серед усіх програм мені найбільше сподобались Paint, Stamina,  Mozilla Firefox. А більше більше всього сподобалась Mozilla Firefox, тому що вона допомагає з`єднатись з Інтернетом та знайти потрібну інформацію.  Я вмію знаходити потрібну інформацію! Stamina дозволяє навчитись та вдосконалити вміння робити з клавіатурою. З нетбуками працювати дуже весело та цікаво. Я вмію створювати мультфільми та презентації. Найкраще, коли нетбуки на математиці, українській мові та читанні.

Рогоцький Ростислав 4-Г
Після того як нетбук з'явився в нашій школі навчання дуже змінилося.
Ми працювали в графічних редакторах Paint, Tux paint, в математичному тренажері Dexter. Більше всього мені сподобалося працювати  в математичному тренажері Dexter. Тому, що в цій програмі потрібно не тільки уважно читати вираз а й швидко його обчислити. З нетбуком дуже весело  працювати.
Я вже дуже багато вмію робити, вмію працювати в програмах Paint, Tux paint, в математичному тренажері Dexter, малювання.
На мою думку нетбук краще використовувати на уроці математики, української мови, Я і Україна. Нетбук може допомогти вчителю зробити завдання швидше і цікавіше. Нетбук змінив мою успішність, мені подобається нетбук. На ньому можна знаходить додаткову інформацію. В нас були тести з уроків математики, української мови та природознавства.  Вони були трішечки складними. Нетбук для мене начебто товариш, тому, що він допомагає. Я хочу, щоб нетбуки були на уроках і в 5 класі. Урок з використанням нетбука може проходити на екскурсії. Вчитель може дати завдання знайти цікаву інформацію про якесь визначне місце. Я мрію стати міліціонером.

Бистрова Олександра 4-Г
Мені особисто весело працювати з нетбуками, тому що я можу працювати в ukr.net та Gmail, Tux paint та інших цікавих програмах. На нетбуці мені більше всього подобається малювати веселі картинки.  А ще мені сподобалось робити своє фото. Також дивовижно виконувати тести з читання, української мови,  з математики, а також з природознавства.  Я вмію працювати у Word та програмі для створення презентацій.
Я мрію стати дизайнером. У цій професії дуже важливо вміти користуватися комп’ютерними програмами. За допомогою них дизайнери можуть моделювати різін приміщення. Мені відомо, що є програми, що пропонують розглянути і спланувати усі варіанти майбутнього житла: змінювати колір, приставляти меблі, і навіть пересувати стіни.  Гарно оформлене приміщення покращує настрій мешканців і робить більш комфортним життя.

Колосок Катерина  4-Г
За весь час користування нетбуками ми працювали в програмах:
 Tux paint, Малювання (Петриківський розпис та мозаїка) – це графічні редактори.
Математичні тренажери – тренажери Геслера (навчання письмовому множенню та діленню), Відмінник Декстер (табличне ділення), усний рахунок, «Примерчик».
Клавіатурні тренажери – Стаміна, «Мир информатики» (Клавиатура), «Сходинки до інформатики» (Кіт-риболов).
WerCam – для створення фото та відео.
Браузери - Mozilla Firefox, Chrome.
Мені сподобалась програма Tux paint, тому що там є магія. Можна розмивати малюнок в ній, а також малювати мозаїкою, райдугу робити, траву та квіти. І ще багато чого іншого.
Мені весело працювати з нетбуком! Я вмію створювати мультфільми. Думаю, що нетбуки можна використовувати на всіх уроках. Вчительці важко перевіряти зошити, а нетбук відразу перевірить та покаже оцінку. Тести у нас були цікаві з читання, української мови, природознавства. Я дуже хочу, щоб ми працювали з нетбуками в п’ятому класі.
Я мрію про професію музиканта, ця професія дуже допомагає людям.

Омельченко Вікторія 4-В
Мені найбільше подобається набирати тексти, це цікаво і розвиває пальці. Дуже весело працювати з нетбуком. Я дуже хотіла б, щоб всі уроки математи були на нетбуках.  Нетбук – це велика збірка інформації. Я мрію про професію швачки.

Савіна Валерія 4-В
Мені подобається працювати з нетбуком. Я вмію заходити в Інтернет. Вчителька може утворювати для нас цікаві завдання, робити уроки цікавішими.

Яценко Карина 4-В
Мені подобається нетбук, з ним легше працювати, ніж за великим комп’ютером. Вчительці нашій теж стало легше, тому що можна складати тести та тексти. Я хочу стати архітектором і нетбук мені в цьому допоможе!